Написать комментарий
 1. Viss vienā putrā - Ja riekstiņš ir profesionālis, Panteļejevs vismaz politiķis ar stāžu, tad Lembergs ir cilvēks, kuru šobrīd tiesā par smagiem noziegumiem un viss var būt - notiesās un ieliks cietumā. Autoram nez kāpēc ir bijusi vēlme visu sabāzt vienā maisā un pievilkt zem savām fantāzijām.
  TB/LLNK jau gadiem ilgi ir bijusi nozīmīga un ne jau tāpēc, ka tās politiķi būtu ietekmīgi, bet tāpēc, ka tā garantēja dažas trūkstošās balsis koalīcijas nodrošināšanai. Un neko tā nediktē, jo tās politiķu saites ar ZZS un Vienotību ir senas un spēcīgas, tāpēc visi jautājumi tiek atrisināti kuluāru sarunās.
  Un kas attiecās uz tēmu par Leģionāriem, ko autors nu ne kādi nespēja apiet, tad kā racionāli domājošs cilvēks teikšu īsi - Nacistiskā Vācija latviešiem nodarija daudz mazāk ļauna kā PSRS. Tā ir vēsturiskā patiesība. Un arī latviešus nogalināja nacisti nesalīdzināmi mazāk, kā komunisti. Un savus senčus, kas cīnijās pret okupantiem un slepkavām mums ir tiesības un pienākums pieminēt. Ko mēs - latvieši, arī turpināsim darīt. Neskatoties uz to, vai tas patīk vai nepatīk dažādiem šeit PSRS laikā sabraukušajiem ekonomiskajiem bēgļiem un okupantiem.

  3
 2. K

  Понятное изложение взгляда партии Согласие. Напоминает обсуждения празничного стола с улицы через витрину.

  5
 3. iconConstantine Vasyukoff 16 марта 2017 г. 17:44

  Григорий, лучше расскажите людям, как тяжело вам достался частный дом по улице Убелес;) всем интересно послушать, особенно нам, соседям;)

  5

Чтобы добавить комментарий необходимо авторизивоаться на TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google или Inbox.lv

Авторизация

TVNET призывает читателей быть толерантными, писать отзывы без грубостей и с соблюдением элементарных норм вежливости. TVNET оставляет за собой право блокировать для читателей возможность оставлять комментарии и предоставлять информацию в правоохранительные органы.

Правила дискуссий и комментариев