Примите мои соболезнования все,кто знал этого на мой взгляд,достойного человека!Очень жаль.Я надеюсь,что очень скоро,кто был виновником этого события,будут наказаны.К сожалению,Господь первыми и забирает,этих достойных...
Ir iespēja būt varonim un nomirt. Es laikam pārāk gribu dzīvot, lai mirtu naudas maka satura dēļ(tāpat jau līdzekļi pārsvarā tiek turēti bankā).
Kaut gan tā bija ātra situācija kad bija maz laika domāšani. Viss notika automātiski(droši vien). Man ar vienreiz sadovņikova ielā apzaga(pēc tusiņa tur biju atstājis autiņu un gulēju mašīnā. No rīta mašīnai izsita stiklu, paņēma telefonu un muka. Es pamodos(mašīnā) un momentā dzinos pakaļ(izlecu pa izsisto stiklu), gandrīz noķēru zagli(skrienot ar plikām, izsistās mašīnas stikliem sagrieztām kājām), bet viņš nometa manu telefonu lai mani aizkavētu. Pacēlu telefonu un atcerējos, ka mašīnā palika tehniskā passe, atslēgas un viss pārējais). Skrēju uz mašīnu, un par laimi tā vēl bija savā vietā. Tad viss notika ļoti ātri. Es nepadomāju par risku kāds pastāv(manā gadījumā es tiku uzmodināts ar stikla izsišanas skaņu un tiešām nebija laiks domāšanai). Bet Tvnet stāsta varoņi gribēja būt varoņi. Visu cieņu- viņi tādi arī ir, bet man liekas, ka ja nebūtu ķēruši to agli, visi būtu dzīvi.
Varoņi, cilvēki tiešām varoņi, tikai žēl ka neatstāja varoņdarbu policijai. Ko tad viņi gaidīja no bandīta kas bija iedzīts stūrī? Nedomāju ka tas bandīts baigi gribēja nogalināt to cilvēku. Varoņi vienmēr riskē ar savu dzīvību, tapēc jau viņus sauc par varoņiem.
Tu tacu labi zini, kas butu ja neviens vinu nekertu. Kamer sastaditu fotorobotu vai kaut ko, kamer uzzinatu kas tas ir (ja tas vispar notiktu). Nejau, ka policija slikti stradatu, bet vienkarsi ir tacu tik daudz cilveku un policjiai ari nav neierobezoti resursi. Turklat, Tu vinu vieta nebutu rikojies tapat?
На этом же перекрестке с Деглава в час пик промышляет дорожная полиция. Один с видеокамерой прячется за машинами у базара, а двое других отлавливают проскакивающих под моргающую и гаснущую стрелку налево в Межциемс. Осторожно!
zuma, visu cienu Tev par to, ka strada tadu darbu. Neapskauzu Jus - medikus un policistus. Vieniga iespeja, ir, acimredzot vairakkart tiesatos atstat turpat cietuma, ja ne vel sliktak ar viniem izrikoties. To virieti ta ari nesodija?