Лучше поздно, чем никогда: 32-летний основатель Ghetto Games окончил школу

Поделиться Поделиться Поделиться E-mail Распечатать Пришли новoсть Комментировать

Raimonds Elbakjans

ФОТО: LETA

Основатель Ghetto Games Раймонд Элбакян рассказал в соцсетях, что стал выпускником Рижской средней школы дистанционного обучения No.1.

Как написал общественный деятель в Facebook, закончить школу своевременно ему мешали его характер и отсутствие мотивации — в юности Элбакяна больше интересовал спорт. Будучи баскетболистом сборной U16, в 16-летнем возрасте Элбакян отправился учиться в Вентспилс и жил там в баскетбольном интернате. Однако из-за плохого поведения молодой спортсмен был отчислен как из средней, так и из спортивной школы.

Дальнейшую учебу Элбакян продолжил в Риге, где ему пришлось сменить еще две школы. «Это было время, когда полностью сконцентрировался на спорте и никак не мог найти мотивацию для школы», — пишет Элбакян.

Rīgas pirmās tālmācības absolvents! ✌🤚🇱🇻 Labāk vēlāk, nekā nekad! Tas būs īstais teiciens par piedzīvoto pēdējā gada laikā, kad beidzot oficiāli nolauzu vidusskolu! Man bija tieši 16 gadu, kad es kā Latvijas basketbol u16 izlases spēlētājs, devos mācīties Ventspils 1.ģimnāzijā un dzīvot basketbola internātā! Es biju cerību pilns, ka kļūšu par profesionālu basketbolistu, bet mana uzvedība neļāva man pabeigt iesākto un tieši marta sākumā tiku izmests no Ventspils 1.ģimnāzijas un sporta skolas. 🙈🙈🙈 Atgriezos mājās, iestājos Rīgas 99.viduskolā, pabeidzu mācību gadu, tad teju vai parakstīju līgumu Polijā, bet tomēr nē un atkal meklēju jaunu skolu.... iestājos 93.vsk., tas bija laiks, kad pilnībā biju koncentrējies sportam un nekādi nevarēju rast motivāciju skolas sistēmai... tiku izmest pēc pirmā pusgada! 🙈🙈🙈 Tad devos uz 8.vakarskolu kā pilnīgs loosers... kaut ko centos, kaut ko rušinājos, bet sapratu, ka mana prioritāte vēl joprojām ir sports!!! Trenējos 6h dienā, 7 dienas nedēļā, bet skolai motivāciju neatradu!!!! Un tad 20 gadu vecumā ar sirds problēmu beidzās mans neizsapņotais profesionālā sportista sapnis.... Nākamajā dienā sāku strādāt nekustamajos, tad celtniecība, tad krīze un 2009.gadā atradu savu aicinājumu @ghettogames ! Šogad aizvadām 10 sezonu, svinam Latvijas simtgadi un absolvēju vidusskolu!!! Vēl tāls ceļš ejams, bet katram iesaku atrast sevī spēkus un pabaigt vidusskolu, tuvmācībā vai tālmācībā, lai tā ir Jūsu izvēle!!! Paldies visiem, kas bija ar mani šajā dzīves ceļà! 🙏🙏🙏

A post shared by Raimonds Elbakjans (@relbakjans) on

По его собственным словам, он «как последний лузер» отправился в вечернюю школу, хотя спорт по-прежнему оставался для него на первом месте.

В 20-летнем возрасте его мечта о карьере профессионального спортсмена оборвалась — Элбакян начал работать в сфере стоительства и недвижимости, а также основал спортивную молодежную организацию Ghetto Games.

«В этом году провожу десятый сезон, праздную столетие Латвии и заканчиваю школу!», — порадовался Элбакян.

    НАВЕРХ