Как латвийские знаменитости отметили Лиго
ФОТО

ФОТО: Instagram

Как и все в Латвии, с 23 на 24 июня известные в стране персоны отметили Лиго. Они плели венки, разжигали костры, готовили всевозможные вкусности и не забывали делиться со своими поклонниками в соцсетях яркими кадрами с праздника. Смотрите фото!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

tur madaru pļavā mēs redzējām spāri 🌾

A post shared by AMINATA (@aminata_savadogo) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

līgo, līgo🌿🔥🌾🌞

A post shared by Maija Rozīte - Krištopane (@maijarozite) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ūdens puķes ugunskuri. Priecīgus!

A post shared by Zelma Jegere (@tak_tak_watafak) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mēs jau šodien sākam svinēt! #līgo! #✨ @omillers

A post shared by Katrine Lukins (@katrinelukins) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💙Priecīgus 🌾 #līgo #summersolstice

A post shared by PAULA FREIMANE (@paolafreeman) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌸Flower Power 🌸

A post shared by Nikola S. Krištopane (@nkristopane) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PRIECĪGUS LĪGO SVĒTKUS! ✨🌾🍻

A post shared by Edgars Kreilis (@edgarskreilis) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Priekā! #Līgo #Jāņi

A post shared by Ralfs Eilands (@ralfseilands) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sākam svinēt ❤️😁😎☀️

A post shared by Antra Stafecka (@antra_stafecka) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Līgo lieli, līgo mazi! 🌾

A post shared by Rūta Dvinska (@rutadvinska) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Linda (@linda_murniece) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Līgo meitas!

A post shared by Olga Rajecka (@rajecka) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#LīGO ☘️🌾🍃🌿

A post shared by iитαяѕ вυѕυℓiѕ 💎 (@intarsbusulis) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🔥☀️❤️ #midsummer #līgo

A post shared by elitapatmalniece (@elitapatmalniece) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Līgo!

A post shared by Toms Grēviņš (@tomsgrevins) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Līgo🔥

A post shared by Dons (@dons_lv) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#solstice family photo jeb līgo līgo pre party dukuru sētā 🖤🔥 #ligo

A post shared by Miks Dukurs (@miksdukurs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Summer solstice☘️🌿🍀🌱Līgo Līgo!🔥☀️🌼🌿☘️🌱

A post shared by AGNESE ZELTINA (@actressagnesezeltina) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Labvakar, Līgo!

A post shared by Goran Gora (@goran.gora) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jāņa bērns. Burtiski. #Jāņi

A post shared by Guntars Racs (@guntarsracs) on

НАВЕРХ