Богатые и знаменитые делятся снимками своих ярких выходных

ФОТО: https://www.instagram.com/marakatarska/agnijagrigule/коллаж Русский TVNET

Еженедельно Русский TVNET предлагает узнать, чем занимались латвийские звезды в конце минувшей недели.

Шоумен Ренарс Зелтиньш 

Молодой латвийский актер Рихард Леперс 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pray for Surf

A post shared by Rihards Lepers / Rihard Lepers (@rihardslepers) on

 Певица Динара Рудане

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️ with all my heart ! #Maestro

A post shared by Dinara Rudan (@dinara_rudan) on

Спортсменка Ребека Коха 

Экс-участница "Евровидения" Лаура Ризотто 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Summer and I have been getting along just fine ☀️♥️

A post shared by Laura Rizzotto (@laurarizzotto) on

Певица Лиене Грейфане 

Консультант молодых мамочек Катрина Пуриня-Либерте 

Актер Марис Григалис 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️❤️

A post shared by Maris Grigalis (@grigalismaris) on

Телеведущая Мара Розите-Криштопане 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zen

A post shared by Maija Rozīte - Krištopane (@maijarozite) on

Певица Мара Катарска 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What makes you truly happy?

A post shared by Māra Katarska (@marakatarska) on

Журналист Мартиньш Кибилдс 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Divi jau, divi vēl. Vakar ģimnāziju absolvēja Brunis Mārtiņš Ķibilds 💥

A post shared by Mārtiņš Ķibilds (@martinskibilds) on

Певец Юст  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I found someone to do nothing with. 😅My partner in crime @annmelanija 😎❤️😘

A post shared by JUSTS (@justs_official) on

Иева Бранте 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tas brīdis, kad brauc vilcienā, ir stunda laika un tu šķiro bildes.. 🙏 Šis 📷 tapa Raposeiras pludmalē, pēc tam, kad sasildījāmies pēc ņurkošanas okeānā. 💦 Tur līdām alās, kāpām klintīs un lecām ūdenī. Ar visu hidru lūpas bija zilas ātri vien. Taču vērts katrs tas brīdis. 💙 Un es nebūšu es, ja piemiņai pie okeāna neizpildīšu ko akrobātisku. Bildēt nāca @laura.salme 😘 Viņas ēnas galvu bildē nogriezu, taču atmiņā gan saglabāju. 😂😇 #triptoportugal #Portugal #latviangirl #acrobatic #sport #tripadventure #ocean #fitness #sportmotivation #healthyandbeauty 🌸 #relaxtime #adventureactivities #activelifestyle #ilovesportlife 💟

A post shared by Ieva Brante (@ieva.brante) on

Стилист Рой Роджерс 

Теледива Кристине Комаровска 

Телевизионная звезда Кашерс 

Певец Николай Пузиковс 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Paldies @porschelatvija par☀️☀️☀️☀️fantastisku dienu!

A post shared by NIKOLAJS PUZIKOVS (@nikolajspuzikovs) on

Интарс Бусулис 

Модель Агния Григуле 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

your sunday cappuccino

A post shared by 🙂 (@agnijagrigule) on

Телеведущий Армаендс Симсонс 

Музыкант и радиоведущий Артис Дварионас 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Artis Dvarionas (@artisdvarionas) on

Певица Айя Витолиня 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Atbraucām Pāvilosties

A post shared by Aija Vitolina (@aijavitolina) on

Актер Андрис Булис 

Исполнительница Айя Андреева 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#montenegro 💚

A post shared by Aija Andrejeva (@aija_andrejeva) on

Молодая певица Patrisha 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💱💱

A post shared by PATRISHA (@patrishamusic) on

Шоумен Роберто Мелони 

Спортсмен Каспарс Камбала 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LMA skate... un ES #art #useurbrain🧠 #teamkambala #healthylifestyle #lo

A post shared by Kaspars Kambala (@kambalakaspars) on

Писательница Карина Рачко 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In a world full of people Only some want to fly Isn't that crazy? /Seal

A post shared by Karīna Račko (@racko.karina) on

НАВЕРХ