Лидер Aerosmith оттолкнул фэна, пытавшегося сделать селфи

Leģendārās rokgrupas “Aerosmith” solista Stīvena Tailera karjera un personīgā dzīve ir bijusi kā amerikāņu kalniņi. Viņa popularitāte izraisīja arī milzīgu spiedienu, kura dēļ viņš pievērsās alkoholam un narkotikām. Šī iemesla dēļ cieta arīdzan viņa dziedātāja karjera un grupas popularitāte kopumā. Taču 1986.gadā viņš izlēma bohēmai pielikt punktu un devās ārstēties. Viņš dzīvoja skaidrā nākamos 20 gadus, kad “paklupa” un sāka pārmērīgi lietot pretsāpju līdzekļus. 2009. gadā viņš atkal devās rehabilitēties, un kopš tā laika ir “tīrs”.

ФОТО: AP/Scanpix

Лидер группы Aerosmith Стивен Тайлер стал жертвой назойливого поклонника, прорвавшегося через охранные заграждения и буквально накинувшегося на артиста ради сэлфи. В Сети появилось видео инцидента.

Все произошло в момент, когда Стивен Тайлер шел на телевизионное шоу The Today Show. Неожиданно на пути рок-легенды возник поклонник с телефоном в руке. Он схватил Тайлера в попытке снять совместное фото. 

Музыкант выкрутился из нежеланных объятий незнакомца и оттолкнул его.

Позднее Тайлер прокомментировал инцидент в своем Twitter: "Не время, бро, это живой эфир! Приходи на концерт, если хочешь сопричастности".

НАВЕРХ